Prezent na Walentynki dla niego

Wybór prezentu to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, gdy ma on być prosto z serca. Obdarowując ukochanego prezentem na Walentynki np. z księgarni Taniej Książki, chcemy wyznać mu swoją miłość i podziękować za wspólne chwile. W święto zakochanych, warto podarować drugiej osobie coś, co wzmocni relację i pomoże budować trwały związek oparty na szczerych uczuciach i wzajemnym zrozumieniu.

Książkowy prezent dla niego

Poradnik ”100 zasad udanego związku” napisany przez Harriet Lerner to ciekawy pomysł na prezent. Uczy pary jak wspólnie rozwiązywać problemy, rozmawiać z partnerem, każdego dnia odkrywać siebie i żyć razem w szczęśliwym związku. Wszystkie pary marzą o udanym związku wolnym od kryzysów. Życie we dwoje nie jest usłane różami, niesie wzloty i upadki, ale ten poradnik to idealna recepta na to, jak sobie z nimi radzić, a przy okazji budować dobrą relację.

Książka udowadnia, że sukces leży w nas i naszym podejściu do codziennych spraw. Nie chodzi o to, żeby być idealną parą, która nigdy się nie kłóci, ale o to, by ramię w ramię mierzyć się z trudnościami i zawsze być razem. W związku należy otwarcie rozmawiać o swoich przemyśleniach, potrzebach, o tym co chcemy zmienić, z czego jesteśmy dumni. Szczerość to podstawa udanej relacji. Książka zawiera sto zasad będących praktycznymi poradami dotyczącymi związków i wspólnego życia par. Bycie razem wymaga kompromisów, uczy przyznawać się do błędów, ale także je dostrzegać i naprawiać przy pomocy drugiej połówki. Lektura tej pozycji będzie cenną lekcją dla budowania silnego związku. Autorka w przyjemny i inspirujący sposób opisuje rady dla par. Jako doświadczona terapeutka wie jak motywować i skłaniać czytelnika do refleksji. Związek wymaga ciągłego doskonalenia, rozwijania się partnerów, nieustannej pracy nad sobą, a przede wszystkim miłości, która spaja i dodaje energii. Podaruj swojemu partnerowi ten wyjątkowy poradnik, który pomoże umocnić wasz związek i sprawi, że razem przezwyciężycie każdy problem, który pojawi się na waszej drodze. Z nią do perfekcji opanujecie sztukę budowania trwałej relacji na lata.

Posts Tagged with…